top of page

Kargo ve Teslimat


herbalaktifyasam.com'dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize Yurtiçi kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Haftasonu verdiğiniz siparişler Pazartesi günü kargolanır. Haftaiçi saat 13:00 a kadar verilen kargolar aynı gün, saat 13:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir. Kargoya verilen siparişle ilgili tarafınıza mail ve/veya mesaj gönderilerek siparişinize ait kargo takip numarası belirtilmektedir.

Resmi tatil ve bayramlarda verilen siparişler, sonraki ilk iş günü kargoya verilir.

 

KARGOLAMA GÜN VE SAATLERİ

GÜN / SAAT 13:00 ÖNCESİ 13:00 SONRASI

PAZARTESİ AYNI GÜNERTESİ GÜN

SALI AYNI GÜNERTESİ GÜN

ÇARŞAMBA AYNI GÜNERTESİ GÜN

PERŞEMBE AYNI GÜNERTESİ GÜN

CUMA AYNI GÜNERTESİ GÜN

CUMARTESİ PAZARTESİ KARGOLANIR PAZARTESİ KARGOLANIR

PAZAR PAZARTESİ KARGOLANIRPAZARTESİ KARGOLANIR


Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?


Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden besinsepette.com sorumlu değildir.

 

Teslim edilen pakette deformasyon varmı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinden kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz. (Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. herbalaktifyasam.com'a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.)

Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

 

Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat :

Kargo firmasının görevi besinsepette.com'dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

bottom of page