Herbalife Ve Egzersiz

Formda kalma, fiziksel açıdan iyi oluş demektir. Zinde kalmak, performansınızın anahtarı olduğu gibi günlük yaşantınızdaki baskının üstesinden gelebilmenize de yardımcı olur. Etkin egzersiz odaklanma yeteneğinizi arttırırken sağlığınızı korumanıza yardımcı olur. Egzersiz ayrıca kaslarınızı güçlendirirken bağışıklık sisteminizin verimliliğini de arttırır.

Formda kalmak için hedeflerinize erişmede yardımcı olacak bazı basit ipuçları

  • Koşu, yürüyüş, bisiklet veya yüzme gibi direnç arttırıcı antrenmanlarla kalp ve damar sisteminizi güçlendirin.
  • İstasyon veya ağırlık çalışması ile kaslarınızı geliştirebilir ve güçlendirebilirsiniz.
  • Tenis ve voleybol gibi topla oynanan sporlarla ya da jimnastik, paten, vb. spor dallarıyla koordinasyon ve motor faaliyetlerinizi geliştirebilirsiniz.
  • Artan hareket aralığı, eklemlerinizin çevik ve kaslarınızın da esnek olmasını sağlar.

Her gün egzersiz için bir parça zaman ayırmanız, formunuzu koruma hedeflerinize kolayca ve güvenle erişmenize yardımcı olacaktır.

Egzersiz Endüstrisi

Günümüzde spor endüstrisi gibi egzersiz endüstrisi de her yıl milyarlarca dolarlık hacme sahiptir. İnsanlar arzuladıkları forma kavuşmak veya formlarını korumak amacıyla en yeni egzersiz aletlerinin yer aldığı spor salonlarına binlerce lira harcamaktadır.

Herbalife olarak arzumuz, form tutma hedeflerinize erişmenize yardımcı olmaktır. Spor salonları gibi Herbalife’ın aktif yaşam ürünleri de sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olmak için çok faydalı olabilir. Tavsiyelerinden nasıl faydalanabileceğinizi görmek için hemen bugün Eğitimli Danışmanınız Bülent Ekinci ile irtibat kurun. 0532 56 98 50 

© 2011 Herbalturkiye Tüm Hakları Saklıdır. Sigara Bırakma Herbalife
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :