Herbalife Skin Activator

 

Cilt, vücudun en büyük organıdır ve sağlıklı yaşamın da en iyi göstergelerinden biridir. Biz yaşlandıkça cildimize ihtiyaçlarımız ve cilt tipimize göre geliştirilmiş kaliteli cilt bakım ürünleriyle bakım yapmak da gittikçe daha fazla önem kazanır.

Kolajen nedir?

Kolajen, sağlıklı cildi korumak için önemli olan, vücutta bulunan doğal bir proteindir. Biz yaşlandıkça cildimizdeki kolajen seviyesi azalır, cilt esnekliğini kaybeder ve kırışıklar daha fazla gözle görülür hale gelir.

Erken cilt yaşlanmasını önleme

Herbalife’ın Kişisel Bakım serisinde cildinizdeki kolajen seviyelerini arttırmaya yardımcı olmak için özel olarak geliştirilmiş ürünler mevcuttur. Herbalife’ın Skin Activator™ serisi, kolajen üretimini uyarmak amacıyla özellikle amino-glikoz ile formüle edilmiş kaliteli bir komplekstir. Kolajen üretimini arttırmasının yanı sıra bu ürün cildi nemlendirir, sıkılaştırır ve korur. Herbalife’ın Skin Activator™ serisinde yaşlanma sürecine karşı özellikle savunmasız olan cilt bölgeleri için geliştirilmiş beş ürün vardır. Herbalife, gözler, dudaklar ve boyun bölgesi için kremlerin yanı sıra gündüz ve gece kullanımı için tasarlanmış formüller de sunar. Sadece haftalar içinde hissedeceğiniz farkı, ürünü daha uzun süre boyunca kullandıkça daha çok hissedeceksiniz.

© 2011 Herbalturkiye Tüm Hakları Saklıdır. Sigara Bırakma Herbalife
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :