Herbalife Radiant C

 

Parlak ve ışıltılı cilt kaliteli bir yaşamın bir işaretidir ve sağlıklı yaşamla ilişkilidir. Ancak cildimiz sıklıkla stres dolu hayatımızın etkilerinden, sağlıksız beslenme düzenimizden veya çevre kirliliği gibi dış etkenlerden etkilenir. Tüm bu etkenler cildimizin donuk ve hasarlı bir hal almasına neden olabilir.

Cildinizin parıldamasını sağlayın

Cildinizi, zengin vitamin içerikli Herbalife Radiant C serisi kaliteli ürünlerimizle yeniden canlandırın. Bu yenileyici kompleks, cildinizin parlaklığını korumanıza yardımcı olur.

Cildinizi serinletin ve tazeleyin

Herbalife Ferahlatıcı Yüz Spreyi, bir yandan sizi serinletirken diğer yandan da cildinizi tazeleyen, kullanışlı bir spreydir. Açık havada çalışanlar için ideal bir üründür.

Cildinizi onarın ve koruyun

Fiziksel gerginlikler veya UV ışınları, sigara dumanı ya da böcek ilaçları gibi dış etkenler, serbest radikallerin oluşumuna neden olabilir. Vücuttaki serbest radikaller, hücre hasarına yol açarken yaşlanmanın hızlanmasına da neden olabilir. Antioksidanlar serbest radikallerin olumsuz etkisini en aza indirebilir ve yaşlanma sürecini geciktirebilir. Herbalife’ın Kişisel Bakım ürün serisinde 15 güneşten koruma faktörlü (SPF 15) ve yağsız bir vücut losyonu da mevcuttur. Antioksidan açısından zengin olan bu losyon cildinizi korumanıza yardımcı olur. Yüzünüzü, ferahlatıcı limon kokulu, yumuşak bir ölü cilt hücresi temizleyici jel olan Günlük Yüz Temizleyicisi ile temizleyin. Gerçek anlamıyla yumuşak ve pürüzsüz bir cilt için Günlük Nemlendirici Jel-Kremimizi kullanın.

Herbalife Radiant C serisi kozmetik ürünlerimizle cildiniz parıldasın.

© 2011 Herbalturkiye Tüm Hakları Saklıdır. Sigara Bırakma Herbalife
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :