Herbalife NouriFusion


NouriFusion® serisi ürünlerimiz, genç cildin ihtiyaçları için bilimsel olarak geliştirilmiştir. Bu serideki ürünlerin hepsi, temiz ve parlak görünümlü bir cilt için A, C ve E vitaminlerinden oluşan benzersiz bir vitamin karışımı içerir.

A, C ve E vitaminlerinin faydaları nelerdir?

A vitamini cildi nemlendirirken hücrelerin yeniden oluşmasını destekler ve yaşlanmanın erken işaretlerini en aza indirir.

C vitamini, kolajen üretimini uyarır, cilt pigmentasyonunu düzenler ve cildin doğal savunma mekanizmasını destekler.

E vitamini, cildinizin nem kaybetmesini engelleyerek cildinizde yumuşaklık ve pürüzsüzlük hissi bırakır.

Kişisel cilt bakımı ihtiyaçlarınıza özel ürünler.

Günlük cilt bakımınız her zaman temizleme ile başlamalıdır. Temizleyicinizin ardından cildinizdeki lekeleri gidermek, gözenekleri sıkılaştırmak için tonik kullanın. Son olarak da cilt bakımı rutininizi cildinizin ihtiyaçlarına yönelik bir nemlendiriciyle bitirin. Herbalife’ın patentli NouriFusion®serisi, iki tür bakım sistemi sunar: biri normalden kuruya dönük ciltler diğeri de normalden yağlıya dönük ciltler için. Herbalife NouriFusion®ayrıca aralarında gözlerin yorgunluğunu almaya ve torbacıkları azaltmaya yardımcı olan NouriFusion® göz jelinin de yer aldığı, hassas göz bölgesine yönelik ürünler de içerir. Ya da kuru veya hassas ciltler için Herbalife’ın, siz uyurken göz bölgenizi nemlendiren zengin içerikli göz kremini kullanabilirsiniz.

Günlük rutininizi takviye etmek için haftada iki veya üç kere maske kullanmaya çalışın. Herbalife’ın arındırıcı maskesi, cilt yüzeyindeki yağı temizlemeye ve bozuklukları gidermeye yardımcı olduğu gibi gözeneklerinizi sıkılaştırarak cildinizi yenilenmiş kılar.

Herbalife NouriFusion® genç ciltler için eksiksiz bakım sistemi.

© 2011 Herbalturkiye Tüm Hakları Saklıdır. Sigara Bırakma Herbalife
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :